Projekty tworzą ludzie – to właśnie MPL System, więc jeśli:

jesteś inżynierem automatykiem, mechanikiem, elektronikiem

myślisz nieszablonowo

lubisz wyzwania

masz ambicję i dużą samodzielność

chcesz pracować z najnowszymi technologiami

koniecznie wyślij nam swoje CV na adres [kliknij tutaj]
i dołącz do naszego Zespołu!

Praktyki i Staże

Praktyki wakacyjne

Dla kogo?

  • Praktyka jest przeznaczona dla studentów III lub IV roku.
  • Dla studentów na kierunkach: Automatyka i Robotyka, Budowa Maszyn, Mechatronika, Elektrotechnika.

Kiedy i gdzie?

  • Praktyka wakacyjna ma charakter bezpłatny i trwa od 1 do 3 miesięcy.
  • Jest realizowana od czerwca do września.
  • Praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin (w elastycznych godzinach pomiędzy 7 a 17).
  • Praktyka jest realizowana w naszym biurze w Katowicach.

Dlaczego warto?

  • Praktyka odbywa się pod opieką doświadczonego mentora.
  • Zdobędziesz niezwykle cenione doświadczenie w branży.
  • Rozwiniesz umiejętności techniczne i podniesiesz swoje kwalifikacje.

Płatne staże

Dla kogo?

  • Staż jest przeznaczony dla absolwentów i studentów ostatnich lat kursów inżynierskich lub magisterskich.

  • Staż ma charakter płatny i trwa od 3 do 12 miesięcy.
  • Jest realizowany całorocznie.
  • Praca w wybrane 3 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku po 8 godzin (w elastycznych godzinach pomiędzy 7 a 17).
  • Staż jest realizowany w naszym biurze w Katowicach.

  • Staż odbywa się pod opieką doświadczonego mentora.
  • W ramach stażu weźmiesz udział w szkoleniach technicznych.
  • Najlepsi zostają u nas na stałe!

Aktualne oferty pracy

Ślusarz / Monter mechanik

Zakres obowiązków obejmuje:

  • montaż elementów mechanicznych maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • prace ślusarskie,
  • montaż instalacji pneumatycznych.

Wymagania ogólne:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o profilu mechanicznym lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki maszyn,
  • mile widziane umiejętności obsługi tokarki, frezarki oraz spawarki,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • chęć do nauki,
  • gotowość do wyjazdów delegacyjnych, również za granicę,
  • gotowość do pracy poza standardowymi godzinami.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii w dziedzinie automatyki i robotyki przemysłowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres kariera@mplsystem.pl . Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych do nas dokumentach rekrutacyjnych następujących klauzul:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MPL System Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MPL System Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.