null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
nasz_sklepmini
null
zadaj_nam_pytanie_mini
null
left_apliakcje
null
null
null
null
null
null
Projektowanie układów mechanicznych w systemach CAD 
null
null
uploads/504 uploads/503 uploads/502
null
null

Oferta projektowania elementów oraz układów mechanicznych o różnym stopniu skomplikowania pozwala zapewnić naszym klientom realizację zadań począwszy od dopasowania nowego układu napędowego do istniejącej konstrukcji, poprzez modernizację całego zespołu maszyny  (ze względu na potrzebę wprowadzenia nowego rozwiązania - np. wymiana układu korbowego na system napędów synchronizowanych cyfrowo z użyciem niskoluzowych śrub kulowych bądź przekładni planetarnych), aż po całkowity projekt nowego zespołu maszyny realizującego większą wydajność i lepszą jakość produkcji.

W procesie projektowania układów mechanicznych posługujemy się oprogramowaniem Autodesk(c) Inventor™ oraz AutoCAD Mechanical. Oprogramowanie projektowe z linii Autodesk(c) Inventor™ udostępnia wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia, weryfikacji i dokumentowania kompletnych prototypów 3D. Model stworzony w programie Inventor jest cyfrowym prototypem 3D, który pozwala na dokonanie wizualizacji, symulacji oraz analizę działania w warunkach rzeczywistych na długo przed powstaniem danego produktu lub elementu w rzeczywistości. Rozwiązanie to umożliwia tworzenie bardziej innowacyjnych produktów i znacznie szybsze ich wprowadzanie na rynek bez konieczności tworzenia wielu prototypów fizycznych.

Oprogramowanie AutoCAD Mechanical to aplikacja do tworzenia szkiców i rysunków 2D projektów urządzeń mechanicznych. Zawiera bogatą bibliotekę standardowych elementów, udostępnia narzędzia do wykonywania zadań i obliczeń, a także umożliwia tworzenie łączy zespolonych do części i zespołów Autodesk(c) Inventor™.

Więcej na stronach producenta

null
null
null
null
powrut_do_listy
null
null
null
null
Specjalizacje
null
Motion Control
null
Robotyka
null
Technologie
null
Aplikacje
null
null
O nas
null
Kontakt
null
null