null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
nasz_sklepmini
null
zadaj_nam_pytanie_mini
null
left_apliakcje
null
null
null
null
null
null
null
maszyna1
null

Pasja inżynierska, ale również ambicje, ciekawość i żądza wiedzy stały się inspiracją do założenia Biura Inżynierskiego MPL System...

 

...i to właśnie pasja poparta 10-letnim inżynierskim doświadczeniem gwarantującym wysoką jakość i poziom naszych usług pozwoliła Nam osiągnąć podstawowy cel - usatysfakcjonowany Klient.

Biuro inżynierskie MPL System Sp. z o.o. zaistniało na rynku automatyki przemysłowej w 2003 roku, jednak doświadczenie inżynierskie naszej kadry sięga o wiele dalej.

Na bazie tego doświadczenia odkryliśmy algorytm sukcesu, na który składa się suma najwyższych technologii w automatyce oraz niezawodna mechanika.

Stąd też motto, które przyświeca naszym codziennym działaniom:
SCALAMY AUTOMATYKĘ Z MECHANIKĄ - inne rozwiązanie pozbawione jest sensu!

W swojej ofercie stawiamy na kompleksową realizację i wsparcie techniczne, począwszy od chwili rozpoczęcia prac koncepcyjnych, poprzez stworzenie projektu elektrycznego, projektu mechanicznego, prace
programistyczne, a skończywszy na pracach elektromontażowych i uruchomieniowych.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do użytkowników końcowych, czyli wszelkiego rodzaju zakładów produkcyjnych, jak i do producentów maszyn oraz urządzeń, dla których chcemy być partnerem w
zakresie dostarczania rozwiązań związanych z automatyzacją procesu technologicznego.

Kluczem do rozwiązywania najpoważniejszych problemów technicznych, z którymi można się spotkać w otaczającym Nas świecie automatyki jest nasza wiedza poparta praktyką oraz technologie, którymi posługujemy się na co dzień.

Naszą wizytówką są nasze aplikacje, którymi udowadniamy, iż jesteśmy odpowiednim partnerem do zadań budowy nowych oraz modernizacji istniejących maszyn i linii produkcyjnych oraz nasi Klienci, z którymi  cenimy sobie długofalową współpracę bazującą na obopólnym zaufaniu.

Długoletnia i pełna sukcesów współpraca zaprocentowała nadaniem nam przez Mitsubishi Electr statusu Złotego Integratora będącego świadectwem Wysokiego i Zaawansowanego poziomu usług świadczonych przez naszą firmę.

null
null
null
null
Specjalizacje
null
Motion Control
null
Robotyka
null
Technologie
null
Aplikacje
null
null
O nas
null
Kontakt
null
null